31 Lip

Gdzie w Olsztynie Nocować Tanio i Wygodnie?

Gdzie Najlepiej w Olsztynie Nocować Tanio i Wygodnie ?

Dlaczego warto zastanowić się przed wyjazdem nad tym pytaniem.

Aby podczas wyjazdu wszyscy uczestnicy byli weseli i uśmiechnięci warto zadbać o dobre pod wieloma względami miejsce wypoczynku i noclegu.

Chociaż planowany wyjazd na urlop wiąże się z całodzienną labą – czyli robieniem czegoś innego niż w normalny dzień naszego życia,  po planowanych, a następnie realizowanych turystycznych i rekreacyjnych zajęciach wracamy strudzeni i należy skorzystać z solidnego noclegu, aby na następny dzień zebrać siły i efektywnie uprawiać turystykę.

Noclegi Olsztyn i Okolice SAK Hotel
Noclegi Olsztyn i Okolice SAK Hotel

Czytaj dalej

24 Paź

1-szy zjazd -skrzyżowanie od wyjazdu z Olsztyna trasą 51 tylko 1minuta i jest SAK

Droga od Olsztyna na Warszawę trasa 51 Olsztyn Olsztynek dojazd do ul. Nad Łyną , przy której zlokalizowany jest Sak Hotel Olsztyn Restauracja Noclegi 

Pierwszy zjazd - skrzyżowanie od Olsztyna trasa 51

1-szy zjazd – skrzyżowanie od wyjazdu z Olsztyna trasą 51 na Warszawę – Olsztynek – widok na las otulający miasto soczystą zielenią i extra czystym powietrzem z dużą zawartością tlenu
Skręcisz na Ruś Bartąg i tylko 1 minuta i jest SAK noclegi tanie Olsztyn sala konferencyjna  i restauracja Olsztyn noclegi tanie – wszystko w jednym miejscu.

Bardzo łatwy dojazd Hotel Olsztyn Restauracja SAK

Czytaj dalej

24 Paź

Noclegi Tanie Olsztyn Hotel Warmia Mazury tanie noclegi SAK. Poranek Wschód Słońca.

Mazury tani Hotel Olsztyn nocleg pokoje z łazienkami i śniadania w przytulnym hoteliku wokół zieleń sosnowego lasu i widoki na pejzaż Warmii i Mazur.

Atrakcje Olsztyn widok zorza nad Łyną

 Tą fotografię zrobiłem z okna Hotelu SAK w jesienny poranek. Byłem zupełnie zaskoczony niecodziennymi barwami nieba. Świat był różowy.

Samo zdjęcie tylko częściowo oddaje to, co widziałem i było naprawdę.

Jeszcze jeden dowód jak przyroda potrafi nas zaskoczyć i zadziwić. Wiele razy przebywając na wycieczce rowerowej, takiej mało planowanej, dojeżdżałem do miejsc wartych fotografowania, ale zapomniałem aparatu – poprawię się.

Czytaj dalej