22 Mar

Gdzie Pojechać na Weekend z Rodziną?

Gdzie pojechać z rodziną na udany weekend do ciekawego miejsca w Polsce.

Tanie Kwatery Mazury Hotel Olsztyn SAK

Jeśli masz chęć spędzić wspólnie z rodziną, z dziećmi czas wolny od codziennych zajęć, warto skorzystać z tej strony i przejrzeć atrakcje w Olsztynie okolicy i regionie.

Tu na pewno znajdziesz coś interesującego, aby wzbogacić swoje zainteresowania lub uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach odbywających się na terenie turystycznie wyposażonej przez naturę krainy.

Przejrzyj podstrony, a znajdziesz propozycje warte uwagi na ciekawy wyjazd w weekend w Polskę rodziny z dziećmi.

Czytaj dalej

24 Paź

Noclegi Tanie Olsztyn Hotel Warmia Mazury tanie noclegi SAK. Poranek Wschód Słońca.

Mazury tani Hotel Olsztyn nocleg pokoje z łazienkami i śniadania w przytulnym hoteliku wokół zieleń sosnowego lasu i widoki na pejzaż Warmii i Mazur.

Atrakcje Olsztyn widok zorza nad Łyną

 Tą fotografię zrobiłem z okna Hotelu SAK w jesienny poranek. Byłem zupełnie zaskoczony niecodziennymi barwami nieba. Świat był różowy.

Samo zdjęcie tylko częściowo oddaje to, co widziałem i było naprawdę.

Jeszcze jeden dowód jak przyroda potrafi nas zaskoczyć i zadziwić. Wiele razy przebywając na wycieczce rowerowej, takiej mało planowanej, dojeżdżałem do miejsc wartych fotografowania, ale zapomniałem aparatu – poprawię się.

Czytaj dalej

24 Paź

Mazury Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK każdy pokój z łazienką śniadania.

Wokół Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn leśne zapachy żywicy w powietrzu zawierającym dużą dawkę tlenu, aby wypoczynek w Olsztynie był solidny i zdrowy dla Gości hotelowych.

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Fasada
SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Fasada

Wygodny Hotel Olsztyn SAK

Jest usytuowany przy lesie, z którego często słychać śpiew wesołego ptactwa gnieżdżącego się w dziuplach i specjalnych budkach dla ptaków. Zapewne takiej doskonałej lokalizacji nie mają hotele, kwatery, noclegi Mazury, gdzie są wygodne noclegi Olsztyn SAK. Czytaj dalej