4 cze

SAK Restauracja Hotel Olsztyn Blisko Pole Golfowe – Naterki

Jedną z wielu atrakcji koło Olsztyna jest Pole Golfowe w Naterkach – 18 dołków.
Zawodnicy grający w golfa poszukujący w pobliżu pola zakwaterowania mogą skorzystać z Hotelu SAK na przedmieściu Olsztyna bez potrzeby wjeżdżania do miasta, ponieważ Hotel mieści się na południe od centrum podobnie jak Pole Golfowe w Naterkach.

SAK Hotel Olsztyn tuż Pole Golfowe – Naterki

SAK Hotel Olsztyn Blisko Pole Golfowe Naterki

SAK Hotel Restauracja Olsztyn zakwaterowanie w zależności od upodobań i potrzeb noclegi w pokojach 1 2 3 4 osobowych z łazienkami, z dostępem do Internetu (w pokoju) – WiFi, TV – na wyposażeniu w pokoju.
Goście swoje auta parkują na bezpłatnym parkingu przed obieektem Hotelwym SAK.

Wolne Pokoje Noclegowe Olsztyn

SAK Hotel Olsztyn oferuje wolne pokoje gościnne wyposażone w łóżka pojedyncze i dubeltowe z materacami i pościelą – gotowe do użytkowania natychmiast.
W każdym pokoju hotelowym znajduje się stolik z krzesełkami oraz przydatne drobiazgi jak szklaneczki otwieracz do napoi itp.
W łazience dla każdego Gościa jest ręcznik i mydełko.

Dojazd na Pole Golfowe w Naterkach jest łatwy i dojedziesz tam w ciągu 5 – 8 minut. Jednocześnie jadąc na Pole Golfowe można podziwiać piękno krajobrazu Pojezierza Olsztyńskiego – pagórkowaty teren z jeziorami otoczonymi barwnymi polami, zielonymi łąkami i lasami różnorodnych gatunków drzew.

Wszechstronna Rekreacja Olsztyn i Okolice Jeziora

Całą przestrzeń wypełnia krystalicznie czyste powietrze niosące woń kwiatów przemięszaną z zapachem jeziora i okolicznego lasu – warto w tej pobliskiej enklawie zatrzymać się na chwilę by skosztować miłych wrażeń o raz posłuchać nutek jakie wydaje przyroda.

Tak zrelaksowanym po Grze w Golfa oraz pobycie całodziennym w kontakcie z naturą warto wyspać się w wygodnym pokoju w przyjaznym  hotelu w Olsztynie na przedmieściu umiejscowionym na wzgórzu w pobliżu Rzeki Łyny meandrującej w stronę Olsztyna.

Poznaj na wyjeździe SAK Hotel w Ekośrodowisku koło Olsztyna w doskonałej lokalizacji na wypoczynek i rekreację w pobliżu stolicy Warmii i Mazur w Olsztynie.

Zamów noclegi w Olsztynie
Recepcja Olsztyn Hotel SAK tel. 89 541-45-45
Namawiam i Pozdrawiam
Sławomir Adam Krasuski