29 Gru

4 Pory Roku Olsztyn Hotel SAK Okolice

4 Pory Roku w Olsztynie i okolicy Hotel Restauracja SAK

SAK Hotel Okolice Olsztyna 4 pory roku
SAK Hotel Okolice Olsztyna 4 pory roku

Noclegi Restauracja SAK Olsztyn znajduje się w szczególnym miejscu na przedmieściu Olsztyna zaledwie 6 minut jazdy autem do centrum – w terenie zielonej przyrody półwyspem wdzierającym się w granice miasta.

Lokalizacja Hotelu SAK oddzielonego od miasta dorodnym lasem z aromatem żywicy sosnowej, przez który biegną leśne dukty i ścieżki znakomicie nadające się na rekreację w okolicy Olsztyna.

Z placu przed Hotelem SAK jest widok na dziki rezerwat przyrody pozostawiony na ostoję zwierzętom, ptakom i innym drobniejszym żyjątkom.

4 pory roku w okolicy Olsztyna najciekawiej jest obserwować w tym obrębie, ponieważ wiąże się to zawsze z spostrzeżeniem nadzwyczajnej ciekawostki.

Znakomity Naturalny Park Olsztyn i okolice nad rzeką Łyną płynącą wprost do Olsztyna przez dzielnicę Brzeziny w większości domki jednorodzinne, do których możesz dojść ścieżką nad brzegiem.

Wyjątkowy rekreacyjny teren dostępny podczas 4 pór roku w Olsztynie i okolicy doskonały dla wczasowiczów mających upodobanie w przebywaniu na świeżym powietrzu i obserwowaniu zjawiskowych wydarzeń zachodzących w przyrodzie.

Zmieniająca się o każdej z 4 pór roku szata zawsze sprawia, że z ciekawością obserwujemy piękno pejzażu na zboczach pagórków gdzie są pola uprawiane przez rolników z pobliskiej wsi Bartąg.

W okolicy Olsztyna Wiosną kwitną łany rzepaku i pachną zarazem miodowym zapachem, a na widnokręgu pokazują się nowe bloki dla mieszkańców Olsztyna na Osiedlu Generałów, Osiedlu Zacisze i Tęczowy Las.

Olsztyn i okolice latem bujna roślinność doskonale maskuje gniazda ptaków najgłośniej śpiewających rankiem w lesie nad rzeką i połaci trzcin w dolinie łąk, przez którą majestatycznie meandruje rzeka Łyna przyciągająca do wody okazałe łabędzie, kormorany i dzikie kaczki.

Jesień SAK Hotel Olsztyn Lato
Jesień SAK Hotel Olsztyn Lato

W pobliżu Olsztyna jesienią malownicze kolory liści na drzewach ubarwiają krajobraz Warmii i Mazur, który w kontrastującym błękitem nieba tworzy najpiękniejsze obrazy z kolekcji “Polska Złota Jesień”

Zimowa Pora w Olsztynie, to jedna z najpiękniejszych z 4 pór roku w Olsztynie i okolicy. Zaśnieżony krajobraz warmińsko-mazurski kojarzy się z posypanym białym słodkim pudrem, a z bliska skrzące się płatki śniegu świecą jak diamęciki na choinkach.

Podczas zimy w okolicy Olsztyna znajdziesz doskonały teren naprzełaj i po leśnych drogach do uprawiania nart biegowych, jeśli chcesz skorzystać z Wyciągu Narciarskiego koło Olsztyna, w 3 minuty dojedziesz z Hotelu SAK na Kartasiówkę.

4 Pory Roku Olsztyn Tani Hotel SAK bezkonkurencyjne okolice na uprawianie sportu i rekreację w terenie przyjaznym dla fotografików chcących uchwycić piękno Pojezierza Olsztyńskiego przez cały rok.

Warto przebywając w Hotelu SAK wstąpić na wielką gamę atrakcji turystycznych w Olsztynie mieście wielu ciekawostek historycznych i rozrywki zorganizowanej pod kątem turystów i mieszkańców.

SAK Hotel Olsztyn czynny przez 4 pory roku zapewniając Gościom zakwaterowanie i wyżywienie oraz dostęp do wyjątkowego terenu na rekreację wokół Hotelu SAK.

Wybierz przyjemność – spokojne miejsce w Olsztynie na odpoczynek w weekend urlop wczasy w Warmii i Mazurach znanemu w świecie regionowi cudów natury.

Dokonaj rezerwacji pokoi w Olsztynie w Tanim Hotelu SAK – zrób niespodziankę atrakcji dla małych i dorosłych w rodzinie wyjazdem do Olsztyna i okolic.

Telefon SAK Hotel Olsztyn 89 541-45-45

4 Pory Roku w Olsztynie proponuje 

Sławomir Adam Krasuski