Pokoje Olsztyn Hotel SAK Wygodne Duże Wszystkie z Kompletnymi Łazienkami TV, WiFi

Pokoje Hotel Olsztyn Noclegi SAK Warmia Mazury Wygodne Pokoje z Łazienkami TV, WiFi i Śniadaniem, Tani Wypoczynek w Olsztynie i Okolicy w Zdrowym Naturalnym Środowisku.

Poznaj SAK Hotel Olsztyn cennik pokoi gościnnych 1-osobowych, 2-osobowych, 3-osobowych, 4-osobowych, z łazienkami i śniadaniami na życzenie i zamówienie Gości przebywających na pobycie w Olsztynie.

Zobacz w jakich warunkach możesz wypocząć w Olsztynie w weekend z rodziną z dziećmi lub we dwoje.

Wygodnie z łazienką duże cztero lub trzyosobowe pokoje Olsztyn hotel SAK
SAK hotel Olsztyn noclegi pokój gościnny z łazienką TV, WIfi.

SAK noclegi hotel Olsztyn gościnne pokoje z łazienkami i śniadaniem TV WiFi wygodne noclegi Olsztyn Restauracja obiady na zamówienie z karty – Pysznie.

Czy chcesz odpocząć nocować w pokoju w Olsztynie jak w leśniczówce?

Odkryj zalety spania gościnne pokoje Hotel Olsztyn Noclegi SAK – w zdrowym ekośrodowisku.

Polecam przytulne wygodne dobrze wyposażone hotelowe pokoje do wynajęcia w Olsztynie jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, które zapewniają Tobie i Twoim Gościom swobodę i dobre warunki mieszkalne wszystkie pokoje gościnne mają w pełni wyposażone łazienki, TV, WiFi.

Dając wysoki standard naszych usług i zaangażowanie, dbamy aby wszyscy Goście podczas pobytu na wypoczynku czuli się jak u siebie w domu, a nawet lepiej. Dodatkiem extra do naszej oferty noclegów w Olsztynie, jest czyste ekologiczne otoczenie, ustronne i ciche miejsce z pewnością odpowiednie na ekoturystykę, wakacje, relaks, urlop, weekend lub pobyt służowy.

Czas wolny można spędzić w otoczeniu pięknego naturalnego środowiska, słonecznych krajobrazów, które tylko małymi szczegółami zdradzają, że znajdujemy się tak blisko wojewódzkiego miasta, stolicy Warmii i Mazur. Aromatyczny sosnowy las, kwitnące kolorowo pola i łąki, śpiew wielu gatunków ptaków, to przyjazne dodatki i możliwość miłego relaksu podczas spaceru lub jazdy rowerem, itd. Jest tu dobre miejsce na fotografowanie, wędkowanie uprawianie sportu w zdrowym i pięknym naturalnym ekośrodowisku, gdzie czas płynie inaczej. Korzystna lokalizacja Olsztyn hotel SAK umożliwia wypady na zwiedzanie zabytków Olsztyna jak również, pobliskich w różnym stopniu atrakcyjnych miejscowości. Zarezerwuj Tanie noclegi w Olsztynie gwarantujemy, że tu skutecznie wypoczniesz na pewno! Warmia Mazury Hotel Olsztyn i okolica czeka! Sprawdź jak mamy pięknie!

Tanie Noclegi w Olsztynie Wygodne Pokoje. Doskonałe miejsce na noclegi i ekoturystykę! Warmia Mazury Hotel w Olsztynie SAK

SAK Hotel Olsztyn cennik pokoi gościnnych z łazienkami

Warmia Mazury hotel Olsztyn noclegi wygodne pokoje- przystępna cena.

Cennik Tanie Pokoje Gościnne. Warmia Mazury hotel w Olsztynie w czystym ekologicznym środowisku. Oferujemy tanie pokoje do wynajęcia Olsztyn centrum 5,7 km. Gwarantujemy zadowolenie z pobytu w leśnym hotelu. Pokoje o podwyższonym metrażu z łazienkami w pełni wyposażonymi TV, WiFi. Piękna okolica Olsztyna i przyjazne otoczenie z dala od hałasu i zgiełku ulic miasta. Ciszę przerywa delikatny śpiew ptaków, cykanie cykad, szum lasu – czyli muzyka przyrody, w której przebywanie daje relaks i prawdziwy odpoczynek. To wyjątkowe miejsce, którego nie mają inne tanie hotele w Olsztynie. Odpocznij, wysoki standard naszych usług na pewno Cię zadowoli.

OPŁATA  ZA  POKÓJ  GOŚCINNY  W  OLSZTYNIE  ZA  JEDNĄ  DOBĘ  HOTELOWĄ  WYNOSI:

pokój jednoosobowy 90,00 zł,

pokój dwuosobowy 130,00 zł,

pokój trzyosobowy 170,00 zł,

pokój czteroosobowy 220,00 zł,

Wszystkie pokoje noclegowe mają w pełni wyposażone łazienki, TV, WiFi.(F-ra VAT) Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14, a kończy o godzinie 11 dnia następnego.

Śniadania-zestawy do wyboru, wraz z świeżo parzoną kawą lub herbatą, opłacone dodatkowo 15zł/osoba, serwujemy do pokoju na określoną godzinę przez gościa. Życząc smacznego.  ZAPRASZAMY!

Odwiedź SAK Hotel Olsztyn tel. 89 541 45 45

Nocleg Olsztyn pokoje hotelowe SAK wygodne noclegi.

Przykładowe zdjęcia Pokoi Hotelowych Olsztyn Hotel SAK.

Noclegi Olsztyn pokoje hotelowe SAK wygodne.
Hotel Olsztyn pokoje dwuosobowe z łazienkami

2-osobowe pokoje gościnne Olsztyn Hotel SAK
Trzyosobowy pokój Olsztyn Hotel SAK

Zamów Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Zajedź na weekend do Olsztyna

Sławomir Adam Krasuski

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja