SAK Hotel Restauracja 10-687 Olsztyn Bartąg Nad Łyną 6

Tani Hotel Olsztyn Centrum Blisko 6 minut Jazdy Autem.

Przejdź do Tekstu Strony Informacji Wiadomości –

⇑Wybierz Bordowy Pasek Zakładek Pod Zdjęciem Głównym ⇑

Witam na Stronie Hotelu SAK Olsztyn

Szczerze Polecamy Tanie Noclegi w Olsztynie w Hotelu SAK Na Przedmieściu w Barwnej Okolicy Krajobrazów Warmii i Mazur Rekreacyjne Miejsce Pod Olsztynem. W Pobliżu wielkie Jeziora i Moc Zabytków Sekrety Historii – Ciekawe Atrakcje w Olsztynie i Okolicy.

SAK Hotel Olsztyn Ciekawe Miejsca Atrakcje
SAK Hotel Olsztyn Ciekawe Miejsca Atrakcje

Aby do nas trafić zajrzyj na Plan Miasta Olsztyna lub skorzystaj z współrzędnych na Mapie Google jak dojechać do Hotelu SAK w Olsztynie – Kliknij poniżej link!.

Współrzędne GPS: 53.729991, 20.456972

Poznaj Olsztyn Najnowsze Wiadomości, Zobacz Zdjęcia, Porównaj Ceny Pokoi na Noclegi w Olsztynie z Wyżywieniem w Restauracji SAK – Wszystko w Jednym Miejscu.

Gwarancja Zdrowego Wypoczynku Codziennie Naturalne Środowisko Wokół Hotelu – Ciekawe Miejsce na Rekreację w Pod Olsztyńskim Regionie.

Najlepsze Ceny Noclegów w Olsztynie za Oferowany Standard Pokoi Hotelowych 1 Osobowych, 2 Osobowych, 3 Osobowych, 4 Osobowych Funkcjonalnie Wyposażonych w Meble Codziennego Użytku i Oczywiście Łoża Pojedyncze i Podwójne Dostosowane do Potrzeb Klienta w Podróży lub na Wypoczynku w Olsztynie.

SAK Hotel Olsztyn Usytuowany  Przy Trasie 51 Warszawa – Olsztyn, Bardzo Łatwy Dojazd – do Centrum Miasta Olsztyna UWM i na Południowe Olsztyńskie Osiedla i Dzielnice Jak Jaroty, Nagórki, Brzeziny, Zacisze, Tęczowy Las, Mleczne….

Galeria Warmińska Olsztyn Otwarcie Coraz Bliżej
Galeria Warmińska Olsztyn Otwarcie Coraz Bliżej

W Bardzo Łatwo i Szybko, Bo w Zaledwie 5 minut Dojedziesz do Największej Galerii w Olsztynie – Galerii Warmińskiej na skrzyżowaniu ul. Tuwima i ul. Synów Pułku Dwupasmowej Arterii od Centrum Przez Osiedle Nagórki, aż do Osiedla Jaroty.

  Otoczenie Hotelu SAK Jak w Parku lub w Ogrodzie – Ścieżki w Sosnowym Lesie i Nad Rzeką Łyną – Idealne Miejsce do Uprawiania Nordic Walking, Jazdy na Rowerze, Wędkowania, Pływania Kajakiem na Organizowanych Spływach Kajakowych.

Rekreacja Olsztyn Fotografie Warmii i Mazur
Rekreacja Olsztyn Fotografie Warmii i Mazur

Idealne Miejsce w Olsztynie na Fotografowanie i Fotorelacje z Pięknej Warmii i Mazur Zabytków Olsztyna i Okolic, Wschodów i Zachodów Słońca nad Jeziorem, Relacji z Laby i Całodziennego Przebywania w Krainie Turystycznych Atrakcji Olsztyna Zabaw na Świeżym Powietrzu od Rana do Wieczora Odkrywanie Ciekawostek Niespodzianek i Skarbów Ziemi Warmińsko-Mazurskiej..

Po Całodziennym Przebywaniu w Olsztynie Udaj się w Kierunku Południowym na Warszawę – Olsztynek, Gdy Dojedziesz do Granicy Miasta Olsztyna Zobaczysz Duże Logo Olsztyna z Napisem ” Olsztyn Żegna Gości” Po 1 Minucie Jazdy Autem Znajdziesz się Na Pierwszym Skrzyżowaniu – Tu Skręć w Lewo na Bartąg, Ruś – To Jest ul. Nad Łyną. W kilka Chwil Dojedziesz do Pierwszych Zabudowań – Z Daleka Jest Widoczna Powiewająca Flaga z Logo SAK i Daszek na Wjeździe na Parking Przed Hotelem i Restauracją SAK.

Wysiadając z Auta Zwróć Uwagę na Panujący u Nas Spokój i Piękne Otoczenie Okolicy Olsztyna Gdzie Możesz Wypocząć w Hotelu SAK – Funkcjonalne Wnętrza Pokoi Hotelowych Dostosowane do Potrzeb Gości, Aby Czuli Się Swobodnie i Przytulnie.

Poznaj Korzystne Ceny Tanich Noclegów w Olsztynie i Zarezerwuj Termin Pobytu na Wygodne Noclegi w Olsztynie Pokoje w SAK.

Tel. 89 541-45-45 SAK Hotel Olsztyn

Rekomendował SAK Hotel Olsztyn

Sławomir Adam Krasuski