Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK
Historia Motelu Hostelu Hotelu SAK w Olsztynie

SAK Hotel Olsztyn Restauracja Noclegi Pokoje znajdziesz na Warmii i Mazurach – jest tu zdrowo, wygodne, smacznie, syto atrakcyjnie i nastrojowo!

Płaskorzeźba w restauracji. Rok założenia SAK 1990 r – Firma z tradycją.

SAK Olsztyn 1990 Firma z tradycją

Od 1990 roku działa motel hostel hotel – rodzinna firma – SAK w Olsztynie.

SAK Olsztyn Hotel  Noclegi Restauracja pokoje jest zlokalizowany na przedmieściu. Do centrum blisko, tylko 5 -6 minut autem. Nazwa firmy SAK powstała z moich inicjałów Sławomir Adam Krasuski, a przy okazji sak – to również staropolska nazwa sieci na ryby w kształcie worka lub wór podróżny ściągany sznurem na górze – taka duża sakiewka – więc wszystko pasuje, jak na hotel turystykę na Warmii i Mazurach noclegi w Olsztynie. A więc pakuj  swój sak i jedź do Olsztyna do SAK Hotel Restauracja nawygodny zdrowy wypoczynek i oczywiście na pyszne ryby.

Gdy odkryliśmy tuż przed miastem, 5 minut jazdy autem do centrum. To malownicze pełne uroku magiczne miejsce. Postanowiliśmy wybudować tu mały hotelik i restaurację. Otoczenie ma same zalety, a najważniejsze, że z dala od dymu i hałasu ulic miasta. W 1994r. otworzyliśmy Motel Olsztyn SAK taka była pierwsza nazwa obiektu, który powstał w przyjaznej strefie dźwięków i widoków naturalnej przyrody przyjaznego środowiska. Tak wyglądał Motel Olsztyn SAK przed rozbudową w latach 90 – tych.

Motel Olsztyn Hotel Noclegi Restauracja SAK

Motel Olsztyn SAK przed rozbudową – koniec lat 90 – tych.

W sąsiedztwie pachnącego sosnowego lasu  na wzgórzu z widokiem na pagórkowaty ekologiczny krajobraz składający się z malowniczych łanów pól, kwitnących różnych odcieni zielonych łąk, po których wije się błękitną wstęgą czysta rzeka Łyna. Goście i turyści często fotografują te piękne widoki naturalnej dzikiej przyrody, tu jeżdżą rowerami lub spacerują po lesie, jest również możliwość wędkowania nad brzegiem rzeki. Podczas przebywania w tym zdrowym, naturalnym ekośrodowisku słychać muzykę tętniącej życiem przyrody, przyjazny śpiew gnieżdżących się różnych gatunków ptaków, szelest liści drzew, falujące trzciny, cykanie świerszczy, pluskanie ryb w rzece, to wdzięczne dodatki, które sprawiają, że miło spędzony czas jest jednocześnie skutecznym relaksem i chwilą oddechu od codzienności. Te fantastyczne super dary cudownej natury, przemiłe dodatki do naszej oferty SAK hotel Olsztyn noclegi restauracja dzielą z nami Goście, którzy jak i my są zauroczeni pięknem ekologicznej przyjaznej okolicy. Spędzając czas wolny, weekend, urlop, pobyt w delegacji, lub dni wolne od pracy Goście hotelowi chętnie i często tu wracają do tego pięknego zakątka na zdrowy wypoczynek.
Zajedź do SAK Olsztyn na Warmię i Mazury, gdzie można uprawiać wszystkie sporty wodne i wiele innych sportów jak golf, kolarstwo, bieganie,wędkarstwo, jeździectwo…. Poznaj monumentalne zabytki, i wiele ciekawych i interesujących atrakcji, piękne o każdej porze roku krajobrazy, czyste jeziora, rzeki i naturalne czyste ekologiczne środowisko, które docenisz przebywając w nim i odczujesz jego wpływ na dobre samopoczucie. Odpocznij zdrowo na Warmii i Mazurach w Olsztyńskim środowisku czystej przyrody, skutecznie i komfortowo w wygodnym wyposażonym, gościnnym pokoju z łazienką w SAK Olsztyn. Zajedź! Sprawdź! Jak tu jest pięknie, przytulnie i zdrowo!

Zamów sprawdzone wygodne pokoje noclegi Olsztyn tel. 89 541 45 45

Mazury Hotel w Olsztynie SAK Wygodne Pokoje z łazienkami i śniadaniami. Doskonałe dobre miejsce na noclegi z jedzonkiem i ekoturystykę!
Zapamiętaj to logo jest na reklamach – drogowskazach na dojeździe do SAK..

SAK Noclegi Olsztyn Hotel Restauracja logo SAKSAK Olsztyn Noclegi Restauracja Fasada, tak obecnie wygląda nasz obiekt jak widać i sosnowy las podrósł wraz z domkiem.

SAK Olsztyn 1990 r Firma z tradycją.

Przyjedź na weekend urlop Olsztyn hotel SAK czeka

Warmia i Mazury atrakcje przyrodnicze

Sławomir Adam Krasuski

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja

Najwyższej klasy loty Olsztyn Hotel SAK rezerwat przyrody

Noclegi Olsztyn pokoje 1-osobowe

Najwyższej klasy loty Olsztyn Hotel SAK widok z posesji na krajobraz i rezerwat przyrody, gdzie atrakcje przyrodnicze Olsztyn osiedle Jaroty na wzgórzu.

SAK Olsztyn Flaga Hotelu
SAK Olsztyn Flaga Hotelu

Mazury noclegi hotel Olsztyn i okolice

Tani weekend na Mazurach