29 gru

Noclegi Olsztyn Ferie Rodzinne

Okres Ferii to czas na wypoczynek rodzinny w szczególny czas zimowy na jazdę na nartach, sankach i zabawy na śniegu oraz wspólne spędzanie wieczorów.

Noclegi Olsztyn Gościnny Dom Noclegowy
Noclegi Olsztyn Gościnny Dom Noclegowy

Przystępne Noclegi Olsztyn na Ferie Rodzinne z Dziećmi.

Proponujemy, jeśli chcesz przyjazd na ferie do Olsztyna stolicy Warmii i Mazur na udany wypoczynek podczas ferii zimowych dla rodziny z dziećmi.
Jak zdecydujesz się  na przyjazd do Olsztyna wybierz Noclegi w Hotelu SAK na przedmieściu bezpośrednio w otoczeniu ekosystemu pełnego zdrowego powietrza – tylko 6 minut jazdy do centrum miasta, gdzie czekają zorganizowane atrakcje oraz możliwość zwiedzania miasta.
SAK Hotel usytuowany jest nad rzeką Łyną z doliną gdzie często i bezpiecznie napotkać można dzikie zwierzęta w rezerwacie po drugiej stronie rzeki na wodzie, której pływają łabędzie i dzikie kaczki. Wokół jest wiele jezior, na których życie tętni cały rok, a więc i w zimę można zaobserwować ślizgające się bojery oraz łowiących ryby wędkarzy w przerębli.
Noclegi w Olsztynie w obiekcie z Restauracją w wybranym Hotelu SAK, a więc można przenocować i skorzystać z wybranych karty dań gorących posiłków przez cały dzień.

Czas wolny w ferie pełen ciepła spokoju i radości mówiąc otwarcie można w Olsztynie i okolicy spędzić w zdrowym otoczeniu Warmii i Mazur według indywidualnego planu w gronie najbliższych.
Na Noclegi w Olsztynie warto wybrać miejsce tymczasowego pobytu związane z przyrodą z dala od spotykanego, na co dzień w celu odprężenia się i wykorzystania możliwości rekreacyjnych wybranego otoczenia.
Jedną z zalet lokalizacji Hotelu SAK jest blisko usytuowany stok narciarski z wyciągiem i wypożyczalnią sprzętu narciarskiego do zjazdów.
Słodki smak przygody można napotkać wybierając się do sąsiadującego bezpośrednio z posesją hotelu lasu gdzie można spacerować, a przy okazji podpatrywać ptaki i zwierzęta wytropione po śladach na śniegu.
Przyjazd do Olsztyna na ferie warto połączyć z atrakcjami znajdującymi się w tym pięknym turystycznym mieście, gdzie podczas zwiedzania i odkrywania zabytków można zwrócić szczególną uwagę na historię tej Polskiej ziemi i jej kolei dziejów.

Park Centralny Olsztyn Fontanna
Park Centralny Olsztyn Fontanna

Współczesny Olsztyn stał się bardzo pięknym miastem o wielu nowoczesnych obiektach sportowych, rekreacyjnych, basenach i galeriach handlowych. Rewitalizowane obiekty nadają miastu nowego ducha i świadectwa o dbaniu o bliską i daleką przeszłość.

Przeznacz swój czas na zdrowe ferie i zapoznanie się z Olsztynem.
To Twoja decyzja – Gdzie spędzić fajne ferie w Polsce.
Namawiam do Olsztyna – Gwarantuję, że Warto!

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja
Tel. 89 541 45 45 Rezerwacja Pokoi Olsztyn SAK
Zaprasza Sławomir Krasuski