Pokój 1-osobowy Olsztyn

Tani Nocleg Olsztyn Pokój 1-osobowy z Łazienką, TV, WiFi – Parking Bezpłatny.

Jedną z zalet Hotelu SAK Jest Lokalizacja – w Ustronnym Spokojnym Miejscu Blisko Centrum Olsztyna – Gdzie Dojedziesz w 6 Minut Autem.

Tanie Hotele w Olsztynie Hotel Restauracja SAK
Tanie Hotele w Olsztynie Hotel Restauracja SAK

Polecam Tanie Noclegi w Olsztynie w Hotelu SAK – W Ofercie dla Indywidualnych Klientów do Dyspozycji Jest Pokój 1-Osobowy z Łazienką, TV, WiFi, – Na Swobodny Indywidualny Wypoczynek w Olsztynie po Pracy lub Zajęciach Związanych z Pobytem w Olsztynie.

SAK Hotel Olsztyn Pokój 1-Osobowy
SAK Hotel Olsztyn Pokój 1-Osobowy

Proponuję Przebywanie w Wygodnym, Przestrzennym 1-osobowm Pokoju Funkcjonalnie Umeblowanym – Wyposażonym w Łóżko z Materacem – Zaścielone Pościelą – Gotowe do Użycia – Obok Znajdzesz Szafkę Pod Telewizor z Odbiornikiem TV, Szafkę z Łampką Nocną, Stół Krzesła, Komplet Przedpokojowy – Szafka na Buty, Wieszak na Ubrania, Lustro. W Pokoju Jest Dostęp Do Internetu Przez WiFi. Na Stole Przygotowane Szklaneczki do Napojów i otwieracz do Butelek. Ściany – Obrazki Kwietniki.

1-Osobowy Pokój z Łazienką w Olsztynie i Okolicy
1-Osobowy Pokój z Łazienką w Olsztynie i Okolicy

Z Wnętrza Pokoju Bezpośrednio Można Przejść do Łazienki Wyposażonej w Pełen Węzeł Sanitarny tj. – Natrysk, WC, Umywalkę – Korzystanie z Indywidualnej Łazienki Przy Pokoju Podnosi Komfort i Gość Czuje się Swobodnie w Czasie Pobytu w Hotelu SAK.

Dwa Drzewa
Dwa Drzewa

Mocnym Atutem Hotelu SAK Jest Enklawa Otaczającej Go Przyrody i Piękny Krajobraz z Płynącą Rzeką Łyną – Aromatycznym Sosnowym Lasem i Innymi Ciekawostkami w Plenerze na Czele z  Jeziorami w Olsztynie i Okolicy. Przyjedź Twórz Fotografie Artystyczną Okolic Olsztyna.

Pokój 1-Osobowy z Łazienką  – Opłata za Dobę Hotelową 90 zł – ze śniadaniem + 15 zł = 105 zł Za Wygodny Nocleg + śniadanie.

Wynajmij Tanie Noclegi w Olsztynie

Odwiedź Warmię i Mazury

Rezerwacja Pokoi tel. 89 541-45-45 

Zapraszam i Polecam

Sławomir Adam Krasuski