Spotkania Olsztyn Obiady Uroczyste Przyjęcia

Przyjęcia Okolicznościowe Olsztyn Bankiety Biesiady Imieninki Urodzinki Komunie Chrzciny Imprezki Rodzinne Firmowe Kursy Szkolenia Konferencje Prezentacje….

Spotkania Olsztyn w restauracji SAK, uroczyste obiady, bankiety, ważne uroczystości rodzinne i firmowe. Okrągłe rocznice, jubileusze, urodziny, imieniny, biesiady i wiele ważnych chwil w życiu.

Restauracja Olsztyn SAK miejsce na: bankiecik, uroczyste spotkanie.Uroczyste spotkania Olsztyn z Noclegiem. Restauracja SAK poleca i oferuje salę na konferencje, szkolenia, kursy, ważne wydażenia w życiu uroczystości, przyjęcia, spotkania rodzinne, spotkania firmowe, biesiady, bankiety dla grup i dyskretne kolacje we dwoje przy świecach w uroczych zakątkach restauracji SAK w galerii rzeźb.

Zorganizujemy uroczyste udane imprezy okolicznościowe – w
SAK Restauracja Olsztyn spotkania, imprezy i noclegi ze śniadaniem, pokoje z łazienkami, rano śniadania do pokoju na umówioną godzinę, parking gratis.

Mamy praktykę i doświadczenie pomożemy w przygotowaniu spotkania wymarzonego przyjęcia, aby stało się udane i miło wspominane.

SAK NOCLEGI Restauracja Olsztyn Hotel Mazury konferencje, SZKOLENIA, spotkania biznesowe, kursy, uroczystości rodzinne – przyjazne miejsce dla Ciebie i Twoich  miłych Gości.

 

SAK Restauracja Olsztyn Hotel Mazury Warmia galeria rzeźb.

Dobre restauracje w Olsztynie SAK Restauracja

Udane spotkania w ustronnym spokojnym miejscu bez nieproszonych gości z możliwością wynajęcia noclegów pokoi gościnnych z łazienkami oraz z możliwością korzystania z tarasu i posesji w otoczeniu naturalnej zieleni i pięknego słonecznego krajobrazu z widokiem na duży sosnowy aromatyczny las sąsiadujący z posesją SAK oraz krajobrazem na dolinę pola i łąki z czystą rzeką Łyną przepływającą tuż koło Hotelu SAK.

SAK Noclegi Olsztyn Hotel Mazury Warmia w otoczeniu pięknego ekologicznego środowiska, które sprzyja niepowtarzalnej atmosferze do organizowania dyskretnych uroczystych przyjęć, spotkań rodzinnych, firmowych z różnych ważnych okazji. Długoletnie doświadczenie profesjonalizm i praktyka w przygotowywaniu i realizacji uroczystości bankietów spotkań imprez daje pewność udanego wymarzonego przyjęcia. Przygotujemy i pomożemy wyprawić imieninki, urodziny, chrzciny, komunie, wszystkie inne wydarzenia uroczystości i uczcić życiowe ważne dla Ciebie chwile.
SAK Restauracja, to idealne praktyczne miejsce na wszelkiego rodzaju prestiżowe spotkania Olsztyn Restauracja SAK w ustronnym spokojnym miejscu i blisko do centrum tylko 6km, czyli 5-6 minnormalnej jazdy autem.

 

SAK hotel Olsztyn Noclegi tanio Daszek na wjeździe z logo.

Restauracja Olsztyn  noclegi z wyżywieniem

Zadzwoń lub napisz podaj datę – ważny termin i zamów w restauracji wystawne, wymarzone przyjęcie z noclegami, zaproś znajomych, rodzinę i przyjaciół na imprezkę, która wraz z wyjazdem za miasto do spokojnej ustronnej strefy naturalnego środowiska   z pewnością sprawi uczestnikom miłą niespodziankę – imprezki plenerowej.

 

SAK Restauracja spotkania Olsztyn Hotele Mazury konferencje szkolenia. 

Uroczyste przyjęcia imprezy w SAK dyskretne miejsce udanych spotkań.

SAK Restauracja Olsztyn Obiad dla Rodziny
SAK Restauracja Olsztyn Obiad dla Rodziny

Zadzwoń  lub napisz i ustal termin Olsztyn Restauracja SAK tel.89 541 45 45

Zorganizuj spotkanie w spokojnym SAK Hotel Olsztyn

W otoczeniu cudownej naturalnej przyrody.

Sławomir Adam Krasuski

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja