Hotel Olsztyn Noclegi Pokoje Kwatery do Wynajęcia

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Wygodne w 1 2 3 4 Osobowych Pokojach z Łazienkami

Proponuję na Wypoczynek Olsztyn Pokoje Kwatery do Wynajęcia na wyjazdy rodzinne na wczasy, wakacje na Warmię i Mazury weekend Olsztyn i okolice w regionie turystycznym.

Hotel Olsztyn Noclegi Kwatery
Hotel Olsztyn Noclegi Kwatery Pokoje w Zdrowym Środowisku

Zachęcam do wyjazdu do Olsztyna z dziećmi nad czyste jeziora z plażami piaszczystymi i trawiastymi.
Gdzie możesz zorganizować piknik dla rodziny na świeżym czystym powietrzu pachnącym naturalnymi aromatami polnych kwiatów, lasu sosnowego nad błękitnym jeziorem.
Zorganizuj wyjazd wakacyjny do Olsztyna na weekend wczasy- indywidualnie, na dowolną ilość dni wolnych od pracy.
Poznaj Warmię i Mazury atrakcyjne ciekawe miejsca w Olsztynie i okolicy w strefie turystycznej wielu możliwości.

SAK Hotel w Okolicy Olsztyna
SAK Hotel w Okolicy Olsztyna widok na Warmię i Mazury atrakcyjny pejzaż przed Hotelem

Obcowanie z przyrodą podczas pobytu w Hotelu SAK jest możliwe po przejściu kilkunastu kroków poza posesję, ponieważ wokół jesteśmy otoczeni pięknem przyrody, którą widać, słychać i czuć – różnorodność barwnych widoków, dźwięków i aromatów w zależności gdzie się udamy – gdzie nas oczy poniosą…
Ciekawe miejsca, piękno roślin, wielkie drzewa, wolne przestrzenie – wypełnia atmosfera relaksująca każdą chwilę przebywania wewnątrz bajecznej wręcz enklawy spokoju.
Łagodne dźwięki unoszące się delikatnie wokoło jak muzyka sprawiają, że masz uczucie ciągłego zaskoczenia i pragnienia, aby usłyszeć i zobaczyć więcej.

Mapa Olsztyn Hotel Restauracja SAK
Mapa Olsztyn Hotel Restauracja SAK     ADRES:     10-687 Olsztyn, Bartąg Nad Łyną 6

Współrzędne Dojazd Hotel Olsztyn SAK    –   GPS: 53.729991, 20.456972

Przejazd do Centrum Olsztyna Autem, To Tylko 6 minut.

Świetna lokalizacja obiektu SAK Hotel Olsztyn sprawia, że Goście mogą doskonale wypocząć w ciszy i bezpiecznie, bez zbędnych odgłosów z ulicy i przykrego zapachu spalin.

Po noclegu w funkcjonalnym pokoju z łazienką TV WiFi, na życzenie Gościa podajemy do pokoju wcześniej uzgodniony zestaw śniadaniowy z herbatą lub kawą świeżo parzoną.

Po sycącym śniadaniu wyspany Klient może realizować swoje plany pobytu w Olsztynie i okolicy zajmując się aktywnymi formami wypoczynku wybierając się nad rzekę Łynę, gdzie można wędkować, uczestniczyć w spływie kajakowym lub nad jeziorem – skorzystać z wypożyczalni, aby popływać łódką, rowerem wodnym albo żaglówką.

Jeśli jesteś miłośnikiem cywilizacji w kilka minut możesz znaleźć się w centrum Olsztyna gdzie są czekające na turystów różnorodne atrakcje, gdzie miło i zgodnie z zainteresowaniem spędzisz czas na zwiedzaniu zabytków, odwiedzeniu galerii handlowych, kin, teatrów, basenów i poznawaniu Olsztyna miasta parków i 11 jezior w obrębie miasta.

Skorzystaj z wypoczynku w weekend w Olsztynie w wakacje z dziećmi – z rodziną lub we dwoje – poznaj piękny turystyczny region Warmii i Mazur w Polsce.

Wynajmij odpowiedni pokój na noclegi w Olsztynie

Zadzwoń, aby zarezerwować pokoje tel. 89 541-45-45

Poleca: Sławomir Adam Krasuski