Ciekawe Miejsca w Olsztynie i Okolicy Bartąg ul. Nad Łyną

Noclegi w Hotelu w Olsztynie na Przedmieściu – z Szybkim Dojazdem do Centrum Miasta

Doskonałe miejsce wypoczynku Olsztyn w strefie natury – pięknych widoków, aromatów żywicy w lesie i kwiatów na łące.

Śpiew ptaków, kumkanie żab i cykanie cykad i świerszczy.

Zobacz na zdjęciu na suchym konarze siedzi młody kormoran – bardzo rzadko spotykany ptak.

Naturalne środowisko Olsztyn Hotel Restauracja SAK
Naturalne środowisko Olsztyn Hotel Restauracja SAK – Fotografia zrobiona z okna Hotelu SAK.

Piękne widoki rezerwatu przyrody, pagórkowatego krajobrazu pod olsztyńskich terenów charakterystycznych widoków dla Warmii i Mazur doświadczysz tuż za ogrodzeniem Hotelu i Restauracji SAK w Olsztynie.

Korzystanie z noclegów w okolicy Olsztyna daje możliwość obcowania z naturalnym środowiskiem od samego rana – tu skorzystasz z ciekawych miejsc na uprawianie spacerów nad brzegiem rzeki Łyny płynącej w kierunku centrum Olsztyna.

Olsztyn Hotel Restauracja SAK w otoczeniu lasu
Olsztyn Hotel Restauracja SAK w otoczeniu lasu – po lewej stronie suche drzewo z 1 fot.

Przebywanie w naturalnym czystym środowisku – w czystym – higienicznym powietrzu jest sposobem na solidny wypoczynek i regenerację organizmu przez dostęp dużej ilości tlenu i możliwość skorzystania z tej opcji, której nie mają inne hotele w Olsztynie.

Ustronna lokalizacja w spokojnej oazie, to wypoczynek i oderwanie się od codziennego nerwowego trybu życia i tempa – pośpiechu i nawału spraw do załatwienia.

Hotel SAK – to enklawa spokoju usytuowana na skraju aromatycznego sosnowego lasu na wzgórzu z widokiem na pagórkowate obszary, aż po widnokrąg oraz zielone łąki i wijącą się po nich rzekę Łynę – w okolicy której roi się od ptaków różnych gatunków i zwierząt.

Takie naturalne środowisko znajduje się zaledwie 6 minut jazdy autem od centrum Olsztyna, do którego prowadzi dwupasmowa Aleja Warszawska przy miasteczku akademickim w Kortowie – UWM Olsztyn.

Rzeka Łyna płynie w kierunku Olsztyna
Rzeka Łyna płynie w kierunku Olsztyna

Miłośnicy naturalnego środowiska maja tu swój raj, aby podpatrywać zachowanie zwierząt żyjących na wolności i ptaków oraz dzikiej roślinności wielu gatunków drzew i krzewów.

Wędkarze w Olsztynie i okolicy mogą złowić taaaaką rybę łowiąc z brzegu rzeki lub z brzegu jeziora – w czystej wodzie możesz zobaczyć i obserwować ryby.

Wynajmij Tanie Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Zobacz jak zdrowo wypoczniesz w Olsztynie

Zadzwoń tel. 89 541-45-45