Pokój 4 osobowy Olsztyn

Tanie Noclegi Olsztyn pokoje 4 Osobowe wygodne wyposażone w funkcjonalne meble – komplet przedpokojowy – Wieszak z lustrem szafka na ubrania i sz. na buty, wewnątrz, łóżka z materacami i pościelą – gotowe do użycia natychmiast po wejścu do pokoju.

Tanie 4 osobowe Pokoje do Wynajęcia Olsztyn Noclegi Hotel SAK.

Tani 4 Osobowy Pokój Olsztyn
Tani 4 Osobowy Pokój Olsztyn

Tanie Noclegi w Olsztynie dla 4 osób w Hotelu SAK.

Wynajmując pokój czteroosobowy możesz zamówić śniadania dla 4 os. – zestawy śniadaniowe do wyboru z karty śniadaniowej oraz świeżo zaparzoną kawę naturalną, kawę rozpuszczalną lub herbatę do wyboru – Zamówione śniadania dostarczamy gościom do pokoju na umówioną godzinę – od 7:00 do 10:00 wydajemy śniadania.

Łazinka w Pokoju Hotelowym Olsztyn Hotel SAK
Łazinka w Pokoju Hotelowym Olsztyn Hotel SAK

Z wnętrza pokoju przejdziesz do kompletnie wyposażonej łazienki – prysznic, WC, umywalka, lustro półeczki poręczne, kosz na śmieci, ręczniki, mydełka.

Opłata za nocleg 1 osoby w pokoju 4 osobowym wynosi 55 zł / za dobę, a więc za 4 osoby – za całość opłata wynosi 220 zł 

W Obiekcie znajduje się równnież Restauracja SAK Olsztyn czynna od 13:00 do 21:00 godziny – Proponujemy dania Kuchni Polskiej  – pyszne obiady dwudaniowe, obiadokolacje i kolacje.

Po całodziennym trudzie i zajęciach zaplanowanych na wyjazd do Olsztyna możesz zjeść i wypić ulubiony napój w Restauracji SAK zdobionej rzeźbami przy kominku.

Lokalizacja SAK Hotel Olsztyn Restauracja.

SAK Hotel Olsztyn usytuowany blisko city gdzie dojedziesz w 6 min. autem – dobry łatwy dojazd ul. Nad Łyną i Aleją Warszawską.

Tanie Noclegi Olsztyn Fajna Okolica
Tanie Noclegi Olsztyn Fajna Okolica

Zielone rekreacyjne tereny koło Hotelu SAK dają gwarancje udanego wypoczynku i możliwość spędzenia czasu wolnego na spacerach po aromatycznym lesie, nad rzeką Łyną, po polach i łąkach oraz relaksu nad wodą okolicznych jezior w krajobrazie Warmii i Mazur.

Zaklep Tanie Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Wyjedź do Olsztyna na weekend wczasy

Zamaawianie Pokoi Olsztyn kontakt Hotel SAK

Otwiera podwoje Sławomir Adam Krasuski