Pokój 2-osobowy Olsztyn

Tanie Noclegi Olsztyn Pokóje 2-osobowe z Łazienkami – w każym TV, WiFi – Dla Aut Gości Parking Bezpłatny.

Główną zaletą Hotelu SAK Jest Spokojna Ustronna Lokalizacja w Ekologicznym Otoczeniu w Miejscu Znajdującym się Blisko Centrum Olsztyna Starówki Galerii Handlowych – Wszędzie Tam Dojedziesz w 6 Minut Autem.

SAK Hotel Olsztyn wypoczynek okolice Olsztyna
SAK Hotel Olsztyn wypoczynek okolice Olsztyna

Proponujemy Tanie Noclegi w Olsztynie i okolicy w Hotelu SAK – Dla Gości Chcących Wypocząć w 2-osobowym Pokoju w Olsztynie w zależności od Potrzeb i Upodobań do Wyboru Pokoje z Oddzielnymi Łóżkami lub Jednym Podwójnym Łożem Małżeńskim dla Par.

Proponujemy 2-Osobowe Pokoje w Olsztynie Noclegi Tanie Hotel SAK

Pokoje dla Par Olsztyn Pokój 2-os.
Pokoje dla Par Olsztyn Pokój 2-os.
Pokoje Olsztyn 2-os. Oddzielne Łóżka
Pokoje Olsztyn 2-os. Oddzielne Łóżka

Pokoje 2 osobowe wynajmujemy dla Indywidualnych Klientów, Grup Sportowych, Pracowników Firm w Delegacji na Wypoczynek po Zajęciach Studentom UWM, lub Podróżującym po Polsce.

Wypoczynek w Wynajętym Pokoju, To Swobodne Goszczenie w Przestrzennym Wygodnym 2-osobowm Pokoju z Łazienką, TV, WiFi, Funkcjonalnie Umeblowanym w Poręczne Meble – Wyposażonym w Dwa Osobne lub Jedno Podwójne Łóżko z Dużym Materacem – Zaścielone Czystą Pościelą – Spania są Gotowe do Użycia – Wewnątrz Pokoju – Szafka Pod Telewizor i Odbiornik TV, Przy Łózku Szafka z Łampką Nocną, Duży Stół Krzesła, Przy Wejściu Komplet Przedpokojowy – To Szafka na Buty, Wieszak na Ubrania z Lustrem. W Każdym Pokoju Dostęp Do Internetu -WiFi. Na Stole na Tacy Szklaneczki i otwieracz do Butelek. Na Ścianach – Widoczki Kwietniki.

Każdy Pokój 2-Osobowy z Łazienką, TV, WiFi, – Goście Mogą Skorzystać z Samego Noclegu lub z Noclegu ze Śniadaniem, które wcześniej wybrane jako zestaw plus kawa lub Herbata – jest dostarczane na umówioną godzinę do pokoju Gości.

Opłata za Pokój 2-osobowy za Nocleg 2-osób 130 zł

Opłata za Pokój 2-osobowy ze śniadaniami – za Nocleg + 2-śniadania 160 zł 

SAK Restauracja Noclegi Olsztyn Tanie Pokoje Hotelowe

Zajrzyj do Olsztyna, aby odczuć efekt zdrowego wczasowania w Hotelu SAK Olsztyn, gdzie w okolicy zamiast zadymionych ulic odkryjesz czystą, a nawet dziką przyrodę Warmmi i Mazur doskonałe miejsca do uprawiania sportu lub hobby w dostępnych aż po horyzont ekologicznych cudownych krajobrazach regionu.

Teren rekreacyjny Olsztyn okolica Hotelu SAK
Teren rekreacyjny Olsztyn okolica Hotelu SAK

Wybierz SAK Hotel Olsztyn na prawdziwy wypoczynek w Olsztynie w pokoju dwuosobowym z łazienką, TV, WiFi – w obszarze turystycznych atrakcji w Olsztynie.

Wykryj zalety wytchnienia w zacisznym miejscu w Olsztynie.

Bierz wszystko co daje natura Warmii i Mazur.

Dopasuj termin wizyty w Olsztynie.

Napisz e-mail do Hotelu SAK

Tel. w sprawie rezerwacji  89 541-45-45

Sławomir Adam Krasuski