Hotel Koło Olsztyna SAK

Blisko do centrum Olsztyna na przedmieściu ulokowany jest Hotel SAK Restauracja.

Jeśli potrzebujesz spędzić noc w Olsztynie – szukasz spokojnego noclegu w Olsztynie, to właśnie znalazłaś/łeś doskonałe miejsce na noclegi w Olsztynie na przedmieściu.

Tani Hotel Koło Olsztyna blisko do centrum.

Wejście Główne Hotel SAK Olsztyn na weekend
Wejście Główne Hotel SAK Olsztyn na weekend

Na Noclegi w Olsztynie posiadamy pokoje 1 osobowe, pokoje 2 osobowe, pokoje 3 osobowe, pokoje 4 osobowe w każdym jest łazienka, TV i WiFi. 
Otoczenie to spokojne miejsce na wzgórzu i skraju sosnowego lasu SAK Hotel Olsztyn.
Po noclegu możesz otrzymać śniadanie do pokoju na umówioną wcześniej godzinę – do wyboru zestawy śniadaniowe – kawa rozpuszczalna lub naturalna – herbata.
Dwudaniowe Obiady – Obiadokolacje – Kolacje – SAK Restauracja Olsztyn na parterze Hotelu SAK Zamówione dania z karty menu przygotowujemy na bieżąco, aby Gość otrzymał świeżo przyrządzony posiłek.
Odkryj zalety przebywania w Hotelu SAK Koło Olsztyna – poznasz znajdujące się w pobliżu ważne i ciekawe miejsca w Olsztynie i okolicy – Ciekawą Historię regionu – Nowoczesne atrakcje – Turystyczne obiekty – Rekreację – Zabytki w Olsztynie i okolicy.

Krajobrazy Koło Olsztyna

Okolica Olsztyna
Okolica Olsztyna

Wyśmienite miejsce w Olsztynie i okolicy, aby odseparować się od codzienności i przemieszkać kilka dni weekendu w zgodzie z naturą  – pobyć w nowym atrakcyjnym środowisku koło Olsztyna, gdzie życie w harmonii z otoczeniem płynie swoim spokojnym nurtem – dając nam relaks i spokój.

Relaks w Hotelu SAK koło Olsztyna
Relaks w Hotelu SAK koło Olsztyna

Skosztuj bezstresowego azylu – odpręż się wyluzuj – pożyj w innym miejscu urokliwych krajobrazów opodal meandrującej rzeki Łyny po dolinie porośniętej trzciną, w której gnieżdżą się śpiewające ptaki i zwierzątka na wolności wśród zielonych przestrzeni krainy Warmii i Mazur.

Weekend w Olsztynie noclegi w Hotelu SAK
Weekend w Olsztynie noclegi w Hotelu SAK

Zakoszuj innego miejsca przyjedź do Hotelu koło Olsztyna na weekend, urlop, wakacje, aby czas wolny od codziennych zajęć zmienić na wypoczynek w krainie cudów natury – obejrzyj własnymi oczyma jak wygląda ciekawy świad przyrody w regionie czystych pachnących lasów, jezior z żaglówkami nad którymi rozpostarte jest błękitne niebo i słoneczko patrzy na piękną przyrodę wypełnioną aromatami, które w zależności od miejsca, w którym przebywamy dostarcza nam wciąz nowych doznań.

Rekomendowany SAK Hotel koło Olsztyna zapewnia Gościm spokojny wypoczynek – wygodne noclegi w pokojach hotelowych z wyżywieniem całodziennym w Restauracji, przez cały rok.

Otwieramy podwoje Gościom chcącym solidnie i zdrowo odpocząć koło Olsztyna w trakcie podrózy lub dłużej, by zregenerować się szybko i znów wrócić do pracy i codziennych obowiązków.
Zajedź jak inni wypróbuj SAK Hotel koło Olsztyna.
Może zostaniesz stałym Klientem?

Dokonaj rezerwacji – noclegi w Hotelu koło Olsztyna
Rezerwacja telefoniczna tel. 89 541-45-45

Autor: Sławomir Adam Krasuski