24 Lis

SAK Hotel Olsztyn hotele sport
Witajcie na Warmii i Mazurach!

Co takiego ciekawego jest na Warmii i Mazurach co przyciąga jak magnez turystów do Olsztyna i okolic na wypoczynek o różnych porach roku szczególnie w długie weekendy ?

Czy zadałeś sobie kiedykolwiek to proste pytanie?

Hotel Olsztyn Noclegi tanio Łyna widok z posesji na pola i łąki z rzeką.

Hotel Olsztyn Noclegi tanio SAK rzeka Łyna widok z posesji na pola i łąki.
Sport hotele Olsztyn Warmia Mazury noclegi wśród środowiska zielonych krajobrazów wielkich przestrzeni różnorodnej roślinności i błękitnych jezior rzek czystych jak łza.

Wyjedź wypocznij w Olsztynie i okolicy w pobliżu SAK Hotel Olsztyn Restauracja Noclegi z wyżywieniem.
Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, lubisz fotografować piękne pejzaże i krajobrazy, zachowanie dziko żyjących zwierząt loty ptaków, to wybierz się do nas bo wtedy spełnisz swoje marzenia.

Od czasu do czasu robi się głośniej na temat Warmii i Mazur, troszkę się po rozprawia i znów zapada cisza. Ostatnio głośno było pod hasłem “Mazury cud natury”, niestety nie udało się zająć pierwszego miejsca więc znów zapadła cisza….

A przecież to takie piękne tereny do uprawiania sportów o każdej porze roku można ze względu na dostępne jeziora i tereny leśne do woli korzystać z dóbr natury. Należy tylko zlokalizować wygodne mazurskie hotele i sport można uprawiać od rana do wieczora.
Weekend Olsztyn i okolica ma wiele ciekawych przygotowanych miejsc dostosowanych do uprawiania sportu i ekoturystyki. Obiekty gromadzą wielbicieli hobbystów dyscyplin sportu.

Warmia i Mazury – chciałbym, aby każdy Polak mógł tu przyjechać i spędzić udane chwile,  szalone wakacje, wczasy, weekend. Skorzystać z zdrowotnego czystego klimatu i obejrzeć piękny region Polski. To naprawdę dobry pomysł na spędzenie atrakcyjnie wolnego czasu, na wykorzystanie regionalnych atrakcji.

W samym Olsztynie, w obrębie granic miasta jest, aż jedenaście jezior, to raj miłośników  sportów  wodnych, opalania się na plaży, kąpieli dorosłych i dzieci. Latem woda w jeziorach osiąga przy brzegu 25°C. więc kąpią się najmniejsze bobasy.

Często można spotkać turystów, uczestników wycieczek pieszych, rowerowych, zwiedzających zabytki lub bawiących się na imprezach masowych. Większość zabaw odbywa się na olsztyńskiej odnowionej starówce. Codziennie w lato są występy innej grupy muzycznej, kabaretu, artystów z teatru, itp

. Warmia Mazury i okolice Olsztyna są atrakcyjne o każdej porze roku. Gdy jest zima można pojeździć na nartach i sankach – są wyciągi. Zimą na jeziorach odbywają się widowiskowe ślizgi bojerów, łowienie z pod lodu ryb, i oczywiście lepienie bałwana.

Wiosną z chęcią można podejrzeć jak wszystko budzi się do życia. Ptaki śpiewają i śpieszą się ze zbudowaniem lub wyremontowaniem gniazd. W lesie pierwsze krokusy, zawilce i pachnące konwalie. Krajobrazy wiosenne przepełnione soczystą zielenią.

Jesień ma również swoje uroki i piękna. Tu naprawdę jest “Polska złota jesień”. W koło malowane krajobrazy pędzlem natury. Piękne widoki o poranku, gdy słońce przedziera się przez mgłę i podświetla różnokolorowe ciepłe barwy liści. Jak pada to znaczy, że będą grzyby – a później niebo dla podniebienia.

Zapraszam do korzystania i podziwiania Warmii i Mazur przez okrągły rok – naprawdę jest co oglądać i jest gdzie przyjemnie spędzić czas i zregenerować siły.

Zamów wygodny pokój z łazienką w Olsztynie i śniadaniem, odpocznij zdrowo w pięknym rejonie Polski. Zadzwoń tel. 89 541 45 45 Sprawdź jak jest!
SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja

Proponuje Sławomir Adam Krasuski