24 Paź

SAK Hotele Olsztyn Noclegi Tanio Mazury Hotel Restauracja nocleg Olsztyn.

Warmia i Mazury Hotel Olsztyn tani nocleg pokoje do wynajęcia dla rodzin z dziećmi, par, i osób pojedynczych na wypoczynek w Olsztynie do wyboru 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, 4-osobowe z łazienkami pokoje gościnne.

SAK Hotel Olsztyn Restauracja Noclegi tanio Daszek na wjeździe z logo.

Motel Olsztyn Noclegi SAK, taka była nazwa pierwsza naszej firmy , która powstała w 1990 r Od tamtej chwili wiele się zmieniło, obiekt został rozbudowany, każdy pokój ma swoją łazienkę, TV,WiFi, ogólnie został podniesiony standard pomieszczenia są nowe lub wyremontowane. Jedno co zostało bez zmian to, pokoje do wynajęcia Olsztyn noclegi tanio, ceny jak w Olsztyn hostel.

Hotele Olsztyn Noclegi Tanio Mazury Hotel Restauracja SAK wygodnie przenocujesz zdrowo odpoczniesz w sterylnym powietrzu i zjesz pyszne i syte posiłki.

Odwiedż słoneczny region “Zielonych Płuc Polski i Europy” pierwotnych lasów pachnących żywicą, czystych lazurowych jezior,  meandrujących rzek, nasyconych zielenią krajobrazów pagórkowatego terenu. Poznaj wiekowe zabytki, zbiory muzeów, atrakcje współczesne piękną stolicę Warmii i Mazur jej nowoczesny wygląd i nowe zrealizowane inwestycje upiększające ulice miasta i dające możliwość przyjemnego spędzania czasu przez miłośników zakupów w galerii handlowej, pływania i odnowy biologicznej na basenie i np. słuchania muzyki w filharmonii.

Poznawanie regionu, zwiedzanie miasta przez podróżników jest frajdą, ale trzeba wypocząć po całodziennych przyjemnościach. Proponuję w hotelu SAK nocleg Olsztyn tani nocleg i restauracja z posiłkami na każdą kieszeń. Ten Mazury hotel usytuowany w spokojnym ustronnym miejscu doskonale spełnia wymogi na skuteczny wypoczynek.

Mając wolne dni i noclegi tanio Mazury i Warmia Olsztyn i okolica to teren turustyki, uprawiania sportów wielu dyscyplin w przyjaznym i właćiwym środowisku przyrody.

Zarezerwuj pokoje do wynajęcia Olsztyn noclegi tanio SAK tel. 89 541 45 45

Zapamiętaj logo SAK – doprowadzi Cię

na miejsce do SAK nocleg Olsztyn

Sławomir Adam Krasuski

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Mazury Hotel Restauracja logo