9 wrz

Plaża Miejska Olsztyn

Odnowiona Plaża Miejska w Olsztynie – chociaż dopiero częściowo już gromadzi ciekawskich mieszkańców i turystów na Green Festival Olsztyn.

Wejście na Plażę Miejską w Olsztynie
Wejście na Plażę Miejską w Olsztynie

Ważne Miejsce Wypoczynku w Olsztynie – Plaża Miejska.

Zorganizowany na Plaży Miejskiej w Olsztynie w weekend Green Festival zaciekawił mieszkańców i przebywających na weekndzie w Olsztynie turystów, co można było zauważyć po rejestracjach samochodów zaparkowanych na parkingach przed plażą.

Plaża w Olsztynie nad jeziorem Krzywym - Ukiel
Plaża w Olsztynie nad jeziorem Krzywym – Ukiel

Wpadnij do Olsztyna w weekend wypocząć nad jeziorem w nowo otwartej odświeżonej przestrzeni rekreacyjnej – Gdzie nad wodą natrafisz na nowe mola, wodny tor przeszkód dla dzieci, piaszczyste plaże z leżakami zamontowanymi na stałe do powszechnego użytku, boiska do siatkówki plażowej, piękne widoki nad jeziorem z jachtami i żaglówkami o każdym rozmiarze i kolorze żagla – A, co najważniejsze jest czysta i ciepła woda w jeziorze i czyściutka plaża na solidne kąpiele słoneczne i rekreację w Olsztynie.

Obiekty Gastronomiczne Olsztyn
Obiekty Gastronomiczne Olsztyn

Zastaniesz tu również miejsca – restauracyjki – bary – gdzie można zjeść posiłek w Olsztynie nad jeziorem – i dalej odpoczywaćna leżaku lub kocyku.

Na odważnych czekają wypożyczalnie sprzętu wodnego z rowerami wodnymi, kajakami, łodziami, jachtami i żaglówkami – na wyprawy po jeziorze w Olsztynie i okolicy, aby dotrzeć do miejsc najpiękniejszych na Warmii i Mazurach cieszyć oko i duszę widokami, których brakuje nam na codzień.

Plaże w Olsztynie i okolicy
Plaże w Olsztynie i okolicy

By wykryć piękno nad jeziorani w Olsztynie – Podpatrzeć najpiękniejsze zjawiskowe plenery nad jeziorami – Musisz dojechać do Olsztyna – Zamieszkać w ustronnym miejscu na wypoczynek w Olsztynie w Hotelu SAK.
– Wynająć Tanie Pokoje w Olsztynie na rekreację nad jeziorem i cieszyć się napotkanych widoków, aromatów, powiewów wiatru, relaksu nad wodą jeziora w słoneczne dni w Olsztynie i okolicy.

Tani Hotel Olsztyn SAK – Wygodny wypoczynek w weekend.

Weź kontakt do Hotelu – wynajmij Tanie Noclegi w Olsztynie.

Telefoniczna rezerwacja pokoi – tel.  89 541-45-45

Sławomir Adam Krasuski