30 Paź

Wygodne pokoje z łazienkami
i całodziennym wyżywieniem.

Wyjazd na Weekend do Olsztyna Noclegi w Prywatnym Hoteliku z Pokojami Gościnnymi, Kwaterami Prywatnymi na Wypoczynek Noclegi z Wyżywieniem Całodziennym w Restauracji Olsztyn SAK Obiekcie Otoczonym Naturalnym Środowiskiem Prawdziwa Warmia i Mazury.

Noclegi Olsztyn Hotel SAK Wejście do restauracji i pokoi.
Bywa, że my również podróżujemy. Pamiętamy na co zwrócić uwagę, aby było wygodnie i za odpowiednią cenę.

W tej analogii uważam, że zapewniamy Gościom bardzo dobre warunki w pokojach gościnnych i pyszne jedzenie do wyboru z karty menu w restauracji.

A więc zapewniamy klientom właściwe mieszkanie w Olsztynie w funkcjonalnych pokojach wyposażonych w poręczne wygodne meble, oraz łazienki w każdym pokoju, TV, WiFi.

Co daje efekt dobrej bazy noclegowej w Olsztynie z całodziennym wyżywieniem na wyjazdy w pobliżu na Warmię i Mazury nad jeziora i inne atrakcje turystyczne.

Aby Gość miał wygodnie jak w domu!

Mając długoletnią praktykę i doświadczenie zawodowe dostosowaliśmy nasze pokoje gościnne, oraz restaurację i posiłki w niej przyrządzane do potrzeb podróżujących Gości- Wiemy doskonale, że najcenniejsze jest zadowolenie klienta, bo jeśli się spodoba wtedy wróci na kolejny odpoczynek.

Na szczęście chyba jest dobrze, bo mamy stałych Gości, powiem więcej, to oni oprócz nowych dowcipów przywożą wieści co nowego – pomysłowego w innych hotelach, gdzie nocują. Stali Goście to skarb pod wieloma względami, oni niby żartem zaraz powiedzą co jest nie tak jak być powinno.

Ostatnio usłyszałem taki dowcip, “szef specjalnie w łazience wkręcił przepaloną żarówkę, abyśmy z niej nie korzystali”? Jak się okazało później, przyznali się, że sami ją przepalili. A więc staramy się, aby wszystko grało jak w zegarku. Niestety bywają awaryjki, jak to w życiu bywa.  (czasami złośliwość przedmiotów martwych :-))

Generalnie – zapewniamy tanie noclegi w Olsztynie ( łóżka z materacami ) wygodne duże pokoje gościnne z własnymi w pełni wyposażonymi łazienkami TV, WiFi. Dla wygody Gości do pokoju serwujemy śniadania ze świeżo parzoną kawą lub herbatą, na uzgodnioną godzinę.       Na noc zamykamy parking – graris.

W restauracji SAK zapewniamy syte gorące domowe obiady i kolacje przygotowywane na bieżąco ze świeżych produktów, aby smakowało jeszcze lepiej niż w domu u mamy. Dbamy o czystość, spokój i bezpieczeństwo Gości podczas pobytu, aby wspomnienia z wizyty kojarzyły się z chęcią powrotu i korzystania ze zdrowego, spokojnego i udanego wypoczynku.

Zajedź, odpoczniesz w pięknej okolicy i czystym ekośrodowisku.                                Poznaj wygody w SAK hotel Olsztyn 

tel. 89 541-45-45 Przyjedź! Sprawdź!

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja