26 Maj

Wakacje w Olsztynie

Odkryj Piękno Warmii i Okolicy Olsztyna w Wakacje.

Coraz piękniejsza jest okolica Olsztyna doskonała na pobyt w czasie wakacji, ponieważ oprócz naturalnej magii ekosystemu odremontowano wiele dróg którymi można dojechać bezpiecznie w zakątki i knieje Warmii.
Podziwiać jest co, w tak urozmaiconym krajobrazie podczas wycieczek warto zwracać uwagę na szczegóły ukryte w malowniczym miejscu do którego dotarliśmy.

Piękno Warmii Okolica Olsztyna
Piękno Warmii Okolica Olsztyna

Często dopiero przy przeglądaniu zdjęć podziwiamy sfotografowane miejsce.
Na Warmii podczas wyjazdu na wakacje oprócz odwiedzenia Olsztyna i wielu kameralnych miasteczek warto wybrać się na wycieczkę w plener.
Przemierzając bardzo małe odległości możemy poznać wiele ciekawostek i atrakcji przyrodniczych.
Duża ilość jezior zlokalizowana od siebie w małej odległości daje możliwość podczas wycieczki spędzenia czasu nad wodą.

Trasa Rowerowa Nad Jeziorem Koło Olsztyna
Trasa Rowerowa Nad Jeziorem Koło Olsztyna

Na wakacyjne miejsce pobytu w Olsztynie polecam Hotel SAK i okolicę idealnie stworzoną na rekreację i wypoczynek podczas wakacji w Olsztynie.

SAK Hotel na Przedmieściu Olsztyna
SAK Hotel na Przedmieściu Olsztyna

Przestrzeń z południowej strony Olsztyna dojazd od strony Warszawy trasą S-51 Olsztynek – Olsztyn, to tereny wkomponowanych nowych osiedli rozbudowywanego miasta w ekosystemie Warmii.
W Takim pięknym otoczeniu zlokalizowany jest Hotel SAK Restauracja oferujący pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, TV, i Internetem dostępnym przez Wi-Fi.
Goście wypoczywający w Hotelu SAK mają możliwość szybkiego dojazdu do UWM w Kortowie, do centrum w 6 minut autem, na największą dzielnicę Jaroty w 5 minut.
Dodatkową atrakcją Hotelu SAK są pobliskie błękitne jeziora w Olsztynie i okolicy, gdzie nad wodą możesz wypocząć lub skorzystać ze sprzętu pływającego z wypożyczalni nad jeziorem.
Gwarantowany bezpieczny wypoczynek w wakacje w Olsztynie urozmaicony wachlarzem atrakcji, które spotkasz na każdym kroku.
Podczas zwiedzania miasta Olsztyna do wyboru są ciekawe miejsca o kulturalnym i historycznym znaczeniu odwiedzane i oczarowujące przybywających, co roku turystów.
Wyskocz na weekend do Olsztyna wykorzystaj wypoczynkowe piękne miejsce.
Wstąp na Warmię i Mazury do Krainy Cudów Natury.
Poznaj przystępne ceny Pokoi
Rezerwuj tel. 89 541 45 45

22 Lut

Propozycje Olsztyn i Okolice Wypoczynek

Jak Poznać Wypoczynkowe Propozycje na Olsztyn i Okolice?

To Twoja szansa, żeby poznać prawdziwe propozycje Olsztyn i okolice stać się turystą na Warmii i Mazurach w rodzinnym gronie lub z przyjaciółmi spędzić czas skutecznie i sensownie na racjonalnym wypoczynku w Polsce.

Piesze Szlaki Olsztyn Nad Łyną
Piesze Szlaki Olsztyn Nad Łyną

Czytaj dalej

9 Wrz

Plaża Miejska Olsztyn

Odnowiona Plaża Miejska w Olsztynie – chociaż dopiero częściowo już gromadzi ciekawskich mieszkańców i turystów na Green Festival Olsztyn.

Wejście na Plażę Miejską w Olsztynie
Wejście na Plażę Miejską w Olsztynie

Ważne Miejsce Wypoczynku w Olsztynie – Plaża Miejska.

Czytaj dalej

22 Mar

Gdzie Pojechać na Weekend z Rodziną?

Gdzie pojechać z rodziną na udany weekend do ciekawego miejsca w Polsce.

Tanie Kwatery Mazury Hotel Olsztyn SAK

Jeśli masz chęć spędzić wspólnie z rodziną, z dziećmi czas wolny od codziennych zajęć, warto skorzystać z tej strony i przejrzeć atrakcje w Olsztynie okolicy i regionie.

Tu na pewno znajdziesz coś interesującego, aby wzbogacić swoje zainteresowania lub uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach odbywających się na terenie turystycznie wyposażonej przez naturę krainy.

Przejrzyj podstrony, a znajdziesz propozycje warte uwagi na ciekawy wyjazd w weekend w Polskę rodziny z dziećmi.

Czytaj dalej