26 Maj

Wakacje w Olsztynie

Odkryj Piękno Warmii i Okolicy Olsztyna w Wakacje.

Coraz piękniejsza jest okolica Olsztyna doskonała na pobyt w czasie wakacji, ponieważ oprócz naturalnej magii ekosystemu odremontowano wiele dróg którymi można dojechać bezpiecznie w zakątki i knieje Warmii.
Podziwiać jest co, w tak urozmaiconym krajobrazie podczas wycieczek warto zwracać uwagę na szczegóły ukryte w malowniczym miejscu do którego dotarliśmy.

Piękno Warmii Okolica Olsztyna
Piękno Warmii Okolica Olsztyna

Często dopiero przy przeglądaniu zdjęć podziwiamy sfotografowane miejsce.
Na Warmii podczas wyjazdu na wakacje oprócz odwiedzenia Olsztyna i wielu kameralnych miasteczek warto wybrać się na wycieczkę w plener.
Przemierzając bardzo małe odległości możemy poznać wiele ciekawostek i atrakcji przyrodniczych.
Duża ilość jezior zlokalizowana od siebie w małej odległości daje możliwość podczas wycieczki spędzenia czasu nad wodą.

Trasa Rowerowa Nad Jeziorem Koło Olsztyna
Trasa Rowerowa Nad Jeziorem Koło Olsztyna

Na wakacyjne miejsce pobytu w Olsztynie polecam Hotel SAK i okolicę idealnie stworzoną na rekreację i wypoczynek podczas wakacji w Olsztynie.

SAK Hotel na Przedmieściu Olsztyna
SAK Hotel na Przedmieściu Olsztyna

Przestrzeń z południowej strony Olsztyna dojazd od strony Warszawy trasą S-51 Olsztynek – Olsztyn, to tereny wkomponowanych nowych osiedli rozbudowywanego miasta w ekosystemie Warmii.
W Takim pięknym otoczeniu zlokalizowany jest Hotel SAK Restauracja oferujący pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, TV, i Internetem dostępnym przez Wi-Fi.
Goście wypoczywający w Hotelu SAK mają możliwość szybkiego dojazdu do UWM w Kortowie, do centrum w 6 minut autem, na największą dzielnicę Jaroty w 5 minut.
Dodatkową atrakcją Hotelu SAK są pobliskie błękitne jeziora w Olsztynie i okolicy, gdzie nad wodą możesz wypocząć lub skorzystać ze sprzętu pływającego z wypożyczalni nad jeziorem.
Gwarantowany bezpieczny wypoczynek w wakacje w Olsztynie urozmaicony wachlarzem atrakcji, które spotkasz na każdym kroku.
Podczas zwiedzania miasta Olsztyna do wyboru są ciekawe miejsca o kulturalnym i historycznym znaczeniu odwiedzane i oczarowujące przybywających, co roku turystów.
Wyskocz na weekend do Olsztyna wykorzystaj wypoczynkowe piękne miejsce.
Wstąp na Warmię i Mazury do Krainy Cudów Natury.
Poznaj przystępne ceny Pokoi
Rezerwuj tel. 89 541 45 45

30 Paź

Odpocznij solidnie w SAK Olsztyn w ciszy Warmii i Mazur

Na Weekend Olsztyn wczasy wakacje urlop w Olsztynie w rekreacyjnej turystycznej strefie aktywnego wypoczynku Warmii i Mazur gdzie odkryjesz i pokochasz miejsca do których będziesz tęsknił – a by znów wrócić i poznawać ten świat czystej natury.

SAK Olsztyn wschód słońca nad doliną rzeki Łyny.

Odpocznij solidnie i wygodnie! Zamiast tłoczyć się w innych kurortach przyjedź do Olsztyna na Warmię i Mazury. Tu wielka ilość zorganizowanych miejsc do wypoczynku daje wybór co do upodobań indywidualnych i nie trzeba przebywać w miejscu gdzie gromadzą się tłumy. W okolicy Olsztyna jest wiele miejsc do wyboru. Miłośnicy ciszy i spokoju również znajdą swoje super miejsce na dzikiej plaży lub w leśnych kniejach, gdzie słychać szum liści i ćwierkające ptaszki tworzące muzykę relaksującą. Otoczenie o jakim piszę, czyli spokój zieleń las, rzeka Łyna i niedaleko jeziora – jest wokół posesji Hotelu SAK Olsztyn, który jako baza wypadowa jest przyjaznym miejscem na pobyt. SAK Noclegi Restauracja Hotel Olsztyn poleca usługi noclegowe gastronomiczne oraz wspaniałą lokalizację idealną na wakacje, wczasy, weekend, noclegi w Olsztynie na wyjeździe firmowym lub indywidualnym. Czytaj dalej