Atrakcje Olsztyn Wypoczynek w Naturze

Atrakcje Olsztyn Wypoczynek w Naturze

ŚWIAT WYPOCZYNKU I ATRAKCJI OLSZTYN – WARMIA I MAZURY

Atrakcje Olsztyn Wypoczynek w Naturze Strefa Rezerwatu Przyrody Nad Łyną Przepiękne Widoki Krajobrazu Przedmieść Olsztyna Charakterystycznie dla Warmii i Mazur.
Różnorodność atrakcji do wykorzystania podczas pobytu w Olsztynie sprawi, że miło zajęty czas wypoczynku stanie się interesującym tematem opowieści i wspomnień z wyjazdu do stolicy Warmii i Mazur na weekend lub wakacje.
Przeznacz czas na wypoczynek w różnych miejscach w celu urozmaicenia turystycznego wyjazdu na wypoczynek do Olsztyna i okolicy.
Chcielibyśmy zaciekawić Państwa przyjemnym i beztroskim zestawem atrakcji Olsztyna i okolic.
Spędzanie czasu nad wodą, w naturalnym środowisku wypełnionym zdrowym czystym powietrzem pozwala na fajny bezstresowy wypoczynek, a jednocześnie daje wiele satysfakcji z uczestniczenia w nowych zajęciach sprawiających frajdę.
Na dni pochmurne polecamy zwiedzanie Olsztyna gdzie spacer po starówce pozwoli na oglądanie zabytków pochodzących z XV w – jest to wiele kościołów, zamek, w którym mieszkał mikołaj Kopernik, wiele pięknych kamieniczek i ukrytych w nich sklepików i restauracyjek.
Na okres przebywania na Warmii i Mazurach zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych do wyboru przez Gości w/g potrzeb.
SAK Pokoje Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja
Rezerwacje tel. 89 541 45 45